لوله بازکنی ارزان - لوله بازکن حرفه ای

لوله بازکنی : 09033212850

گرفتگی لوله فاضلاب یکی از مشکلاتی است که دلایل مختلفی دارد و ممکن است در هر موقعیت و زمانی رخ دهد. معمولا عدم رعایت مسائل بهداشتی و ریختن مواد غذایی یکی از رایج ترین علل این معظل می باشد و نیاز به لوله بازکنی در چنین مواقعی مشخص می شود. گرفتگی لوله می تواند در انواع لوله ها رخ دهد و این تبحر و مهارت کارشناس لوله بازکنی را می طلبد که با چه روشی اقدام به بازکردن آن کند.

با وجود اینکه گفتیم لوله بازکنی ممکن است در هر موقعیتی نیاز شود اما آیا می دانید چرا لوله فاضلاب میگیرد و راه آب مسدود میشود؟

علت گرفتگی راه آب چیست؟

گرفتگی لوله های فاضلاب یک اتفاق عادی در دنیا محسوب می شود و می توان گفت روزانه تعداد زیادی از افراد نیاز به لوله بازکنی دارند. از این رو تعداد مراکز لوله بازکنی در سطح شهر نیز افزایش یافته و توصیه ما به شما این است که با یک مرکز معتبر در شهر خود تماس بگیرید.

بیشترین علت گرفتگی راه آب برای لوله های آشپزخانه یا لوله فاضلاب ریختن روغن و غذای باقی مانده می باشد. این مواد پس از وارد شدن به داخل لوله و انباشته شدن روی هم به مرور زمان رسوب کرده و مسیر گذر آب را مسدود می کنند. در چنین مواقعی معمولا بوی بدی در ساختمان می پیچد و حشرات موذی به داخل ساختمان راه می یابند. راهکارهای بازکردن لوله فاضلاب در ادامه ذکر شده است.

چگونگی لوله بازکنی

وقتی با گرفتگی لوله فاضلاب مواجه می شوید اولین گزینه ای که به ذهن تان میرسد استفاده از اسید و مواد شیمیایی است. این نکته حائز اهمیت است که بسته به شدت گرفتگی لوله فاضلاب راهکارهای متعددی برای بازکردن آن وجود دارد که عبارتند از:

  • لوله بازکنی با فنر برقی: در این روش فنر به دستگاه لوله بازکنی متصل شده و پس از چرخاندن در داخل لوله، گرفتگی برطرف خواهد شد.
  • لوله بازکنی با تراکم هوا: اگر گرفتگی لوله به حدی باشد که فنر به عمق لوله نرسد لوله بازکنی با تراکم هوا چاره کار خواهد بود.
  • لوله بازکنی با واترجت: این راهکار برای گرفتگی های شدید لوله می باشد و با کمک یک دستگاه پیشرفته سریعا مشکل برطرف خواهد شد.