لوله بازکنی شیراز

لوله بازکنی شیراز

لوله بازکنی شیراز 09033212850 شماره تلفن لوله بازکنی در شیراز

لوله بازکنی شیراز یکی از مسائلی است که ساکنان این شهر ممکن است با آن مواجه شوند. در واقع، زمانی که با مشکلاتی همچون گرفتگی لوله یا سینک ظرفشویی، ارتفاع چاه فاضلاب و موارد مشابه رو به‌رو می‌شوید، نیاز به لوله بازکنی پیدا می‌کنید.

در این حالت، اختصاص این کار به یک تخصصی‌ترین و ماهرترین فرد ممکن است به شما کمک کند تا مشکل شما حل شده و از وقوع هزینه‌ها و مشکلات تکراری جلوگیری شود. توصیه ما به ساکنین شهر شیراز این است که از خدمات تخصصی لوله بازکنی شیراز بهره‌مند شوند. در این راستا، در ادامه به خدمات تخصصی و نکاتی که باید بدانید، توضیح داده‌ایم.

 

ادامه این مقاله جذاب را از سایت خدمات یابی دنبال کنید.

 

خدمات لوله بازکنی شیراز:

در مواجهه با مشکلات گرفتگی یا پر شدن چاه فاضلاب، لوله بازکنی یکی از راه‌حل‌های لازم می‌شود. این مشکلات ممکن است از عوامل مختلفی ناشی شوند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد. اما تنها گزینه‌ای که به ذهن می‌آید، تماس با مرکز لوله بازکنی می‌باشد. شاید سوالی در ذهن شما ایجاد شود که خدمات لوله بازکنی شیراز چه خدماتی شامل می‌شود؟ معمولاً افرادی که از مراکز لوله بازکنی خدمات می‌گیرند، از بوی نامطبوع چاه فاضلاب شکایت دارند.

رفع این مشکل با استفاده از روش‌هایی نظیر باز کردن چاه توالت و فاضلاب، نصب نت فاضلاب، تصحیح سیستم گردش هوا و تخلیه فاضلاب به سادگی امکان‌پذیر است. متخصصین لوله بازکنی شیراز با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته، بهترین خدمات را ارائه می‌دهند.

خدمات لوله بازکنی شیراز شامل موارد زیر می‌شود:

 1. رفع بوی نامطبوع چاه فاضلاب
 2. بازکردن چاه توالت فرنگی
 3. بازکردن لوله فاضلاب دستشویی
 4. بازکردن گرفتگی سینک ظرفشویی
 5. بازکردن ورودی تخلیه حمام

 

روش‌های لوله بازکنی در شیراز:

در گذشته، روش ساده‌ای تحت عنوان تلنبه‌زدن برای لوله بازکنی استفاده می‌شد که امروزه جای خود را به تجهیزات تخصصی داده است. برای لوله بازکنی از روش‌های مختلفی استفاده می‌شود که به شرح زیر است:

 

 1. فنر: این روش رایج‌ترین روش بازکردن لوله است که شامل موتور و فنر می‌شود. این وسیله بسیار منعطف است و درون خمیدگی‌های لوله به راحتی خم می‌شود و برای کارهای سخت لوله استفاده زیادی دارد.
 2. تراکم هوا: این روش زمانی کاربرد دارد که خاک و مواد اضافی در لوله انباشته شده باشد. تراکم هوا شامل دستگاهی استوانه‌ای است که با تلنبه زدن، هوای فشرده شده در دستگاه با مقدار باد مشخصی که روی گیج نمایش داده می‌شود، وارد لوله شده و گرفتگی‌های آن باز می‌شود.
 3. تلنبه دستی: این روش یکی از پیش پاافتاد

 

ه‌ترین روش‌های لوله بازکنی است که معمولاً برای بازکردن سطحی و ضعیف لوله استفاده می‌شود. تلنبه دستی قطعه‌ای از پلاستیک نیم دایره‌ای شکل است که به همراه یک دسته برای بازگشایی لوله استفاده می‌شود.

 1. پمپ: در این روش، مقداری آب داخل چاه ریخته می‌شود و کارشناس شروع به پمپ زدن می‌کند. فشار آبی که این پمپ دارد، موجب می‌شود چاه توسط سیفون باز شود. این پمپ‌ها مواد باقی‌مانده و فضولات موجود در لوله و چاه را خالی کرده و توسط تانکرهای مخصوصی جمع‌آوری می‌شود.

 

نکته: برای تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله فاضلاب، کارشناسان مجرب از دستگاه‌های مختلفی مانند دستگاه نشت یاب اکوستیک، سیستم رادیویی شبکه آب، دستگاه تمام دیجیتال پیکو اکوستیک و دستگاه اکوستیک عقربه استفاده می‌کنند.

 

توجه: استفاده از دستگاه‌های تخصصی تنها کافی نیست، بلکه مهارت کارشناس نیز در چگونگی استفاده و عملکرد صحیح بسیار حائز اهمیت است.

 

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب در شیراز:

عوامل مختلفی می‌توانند منجر به گرفتگی لوله فاضلاب شوند. در زیر به برخی از این دلایل اشاره شده است:

 1. عدم رعایت مسائل بهداشتی مرتبط با لوله‌های فاضلاب
 2. عدم جمع‌آوری باقی‌مانده مواد غذایی از سینک ظرفشویی
 3. ریختن مو در لوله حمام و …

هر زمان که احساس کردید لوله فاضلاب دچار گرفتگی شده است، می‌توانید با مراجعه به مرکز لوله بازکنی در شیراز، از خدمات با کیفیت ما بهره‌مند شوید. توصیه ما به شما این است که حتی اگر امکان دارد، سعی کنید از گرفتگی لوله فاضلاب جلوگیری کنید.

برای جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب، می‌توانید از توری برای سینک ظرفشویی استفاده کرده و برای حمام و دستشویی از چاه بست بهره ببرید. هنگامی که چربی‌های زیادی حین ظرف‌شویی وارد سینک شده‌اند، حتماً کمی آب جوش درون سینک بریزید تا چربی چسبیده به جداره لوله پاک و شسته شود.

قیمت لوله بازکنی شیراز:

قیمت لوله بازکنی در شیراز معمولاً شامل مصوبه‌ای است که برای هر شهری مشخص شده است. اما عواملی وجود دارند که ممکن است بر این قیمت تأثیر بگذارند. عوامل موثر در قیمت لوله بازکنی در شیراز عبارتند از:

 

 1. میزان کنده‌کاری در محل گرفتگی لوله
 2. روش استفاده شده برای بازکردن لوله توسط متخصص
 3. طول لوله فاضلاب برای فنر زدن جهت بازگشایی
 4. میزان گرفتگی لوله در دیگر طبقات و لوله‌کشی‌های ساختمان
 5. سختی و شدت کار و زمان لازم برای بازگشایی لوله

 

این عوامل ممکن است بر قیمت لوله بازکنی در شیراز تأثیر بگذارند و ممکن است به نوعی استثناءها نیز وجود داشته باشد.

 

مطالب مرتبط:

لوله بازکنی اهواز 

لوله بازکنی مشهد

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *