لوله بازکنی در یزد

لوله بازکنی در یزد

لوله بازکنی در یزد: 09033212850 شماره تلفن لوله بازکنی یزد

لوله بازکنی در یزد در این روزهای بارانی و برفی ممکن است مورد نیاز همه باشد به ویژه مردم شهر یزد که امسال زمستان پر خیر برکتی را داشته اند و برف و باران زیادی در این شهر بارید. این بارش برف و باران هرچند باعث خوشحالی است اما باعث گرفتگی و شکستگی لوله های زیادی در شهر یزد نیز شده است.

در مواقع شکستگیی و خرابی لوله ها نیاز به یک فرد ماهر وتوانا در زمینه لوله بازکنی در یزد از نان شب نیز واجب تر است. باعث افتخار است که کارشناسان خبره سایت خدمات یابی میتوانند در کمترین زمان ممکن به کمک شما برسند. فقط کافی است که با شماره تماس بالای صفحه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان خدمات یابی استفاده کنید.

لوله بازکنی یزد درخانه بدون کثیف کاری

یکی از دغدغه های اصلی ساکنان خانه و کسانی که خانه آنها دچار گرفتگی لوله میشود کثیف کاری حین کار است. هرچند در برخی از موارد کثیف کاری اجتناب ناپذیر است اما واقعیت امر این است که توانایی لوله کش نیز بی تاثیر نیست. کارشناسان خدمات یابی با تجربه کاری که دارند با کمترین کثیف کاری در خانه کار را برای شما انجام میدهند.

ساکنان خانه های آپارتمانی به دلیل کمبود فضا بیشتر نگران این مسئله هستند. لوله بازکنی در یزد در خانه های آپارتمانی به دلیل شرایط موجود کار هر کسی نیست و باید فردی توانا و خبره را انتخاب کنید.

روش های خانگی بازکردن لوله ها در یزد

حادثه خبر نمی کند؛ یکی از بدترین اتفاق هایی که ممکن در خانه رخ دهد گرفتگی مسیرهای فاضلاب و لوله های خانه است. این اتفاق اعصاب هر کسی را به هم میریزد. مسیرهایی که معمولا در معرض گرفتگی هستند مثل: سینک آشپزخانه،سرویس بهداشتی، حمام و… بعد از گرفتگی لوله ها نشانه های خاصی دارند.

اولین نشانه گرفتگی لوله های خانه میتوان به بوی بد فاضلاب که در خانه می پیچد و بعد از دیر پایین رفتن آب از لوله ها اشاره کرد. پیشنهاد میکنم که در صورت بروز همچین حادثه ای ابتدا از روش های خانگی برای حل مشکل اقدام کنید.

اولین پیشنهادم به شما استفاده از تلمبه دستی است؛ این روش بسیار ساده است و هر کسی در خانه میتواند آن را انجام دهد، کافی است که تلمبه دستی را از سمت سرپوش پلاستیکی بر روی سطح خارجی مسیر آب قرار دهید و با ایجاد فشار و چندین بار تلمبه زدن گرفتگی لوله را برطرف کنید و دیگر نیاز به لوله بازکنی در یزد نداشته باشید.

روش بعدی استفاده از مواد شیمیایی برای باز کردن لوله است؛ در رابطه با این روش باید بدانید که هر کدام از مواد شیمیایی برای چه مجرایی استفاده می شود. علاوه بر این، این روش برای خانم ها کمی اذیت کننده است و ممکن است برخی از افراد به مواد شیمیای حساسیت داشته باشند و دچار تنگی نفس شوند.

روش دیگری که بخواهم بهشما پیشنهاد کنم استفاده از ترکیبات خانگی برای باز کردن لوله هاست. ترکیباتی مثل سرکه و نمک، نوشابه و نمک، یا ترکیب سرکه، نوشابه و نمک. ششاید این ترکیبات خانگی چاره کار شما باشند.

اما شاید هیچ کدام از این روش ها چاره کار شما نباشد. پیشنهاد میکنم که در این موارد حتما به صفحه لوله بازکنی در یزد سایت خدمات یابی مراجعه کنید و با متخصص ما تماس بگیرید تا با دستگاه ها و ابزارهایی که دارد کار شما را انجام دهد چرا که مشکل فراتر از یک گرفتگی ساده است.

علت گرفتگی لوله ها چیست؟

به دلایل مختلفی ممکن است لوله های خانه شما دچار گرفتگی شود و این موضوع امری طبیعی است. اما عموما ب خاطر استفاده نکردن از درپوش های مناسب است.

در توالت و سرویس بهداشتی شاید به خاطر افتادن دستمال به داخل توالت باشد. در حمام ها به خاطر استفاده نکردن از در پوش های توری شکل، مو ها و دیگر مواد اضافی داخل حمام  به داخل لوله های حمام بروند و در طول زمان مسیر حرکت آب را مسدود کنند.

بیشترین گرفتگی لوله ها مربوط به سینک های آشپزخانه است. دلیلش هم مشخص است بیشتر به خاطر مواد غذایی دور رویزی است که به داخل مسیر آب می رود و در طول زمان این مسیر را مسدود می کند. نکته مهمی در مورد سینک های آشپزخانه وجود دارد این است که روغن به دیوارهای لوله ها می چسبد و به مرور باعث ایجاد رسوب در دیواره لوله می شود.

اگر شما زمانی این استباه را انجام دادید و روغن به داخل سینک ریختید حتما شیر آب داغ را باز کنید تا چربی را باخودش به فاضلاب ببرد.

شاید نیاز داشته باشید:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *