لوله بازکنی اهواز

لوله بازکنی در اهواز

لوله بازکنی اهواز : 09033212850 شماره تلفن لوله بازکنی در اهواز

لوله بازکنی اهواز یکی از موضوعاتی است که ساکنین این شهر ممکن است با آن مواجه شده باشند. در حقیقت، شما زمانی به لوله بازکنی نیاز دارید که با مشکلاتی چون گرفتگی لوله یا سینک ظرفشویی، بالازدن چاه فاضلاب و غیره دست و پنجه نرم کنید.

در این مواقع، سپردن امر لوله بازکنی به یک فرد حاذق و متخصص میتواند مشکل تان را رفع و از هزینه های اضافی و مشکلات مجدد پیشگیری کند. توصیه ما به شما ساکنین شهر اهواز، بهره بردن از خدمات تخصصی لوله بازکنی در اهواز می باشد. به همین منظور ما در ادامه مطلب مفصلا به خدمات تخصصی و نکاتی که لازم است بدانید پرداخته ایم.

ادامه این مقاله جذاب از سایت خدمات یابی را از دست ندهید.

خدمات لوله بازکنی اهواز

حتما برای شما هم پیش آمده است که با مشکلات گرفتگی یا پرشدن چاه فاضلاب مواجه شده باشید. این امر ناشی از موارد مختلفی میشود که در ادامه بدان پرداخته ایم. با این حال تنها گزینه ای که به ذهن تان می آید تماس با مرکز لوله باز کنی می باشد. شاید برایتان این سوال پیش آید که خدمات لوله بازکنی در اهواز شامل چه مواردی میشود؟ معمولا افرادی که با مراکز لوله بازکنی تماس میگیرند از بوی بد چاه فاضلاب شکایت دارند.

رفع این مشکل نیز کار سختی نیست و با روش هایی چون بازکردن چاه توالت و فاضلاب، نصب نت فاضلاب، تصحیح سیستم گردش هوا و تخلیه فاضلاب  برطرف خواهد شد. متخصصین لوله بازکنی در اهواز با بهره گیری از دستگاه لوله بازکنی بهترین خدمات را به شما ارائه میدهند.

به طور خلاصه باید گفت که خدمات لوله بازکنی در اهواز شامل موارد زیر میشود:

 • رفع بوی بد چاه فاضلاب
 • بازکردن چاه توالت فرنگی
 • بازکردن لوله فاضلاب دستشویی
 • بازکردن گرفتگی سینک ظرفشویی
 • بازکردن ورودی تخلیه حمام

روش های لوله بازکنی در اهواز

لوله بازکنی در گذشته، روش ساده ای تحت عنوان تلنبه زدن بود که امروزه جای خود را به تجهیزات تخصصی داده است. برای لوله بازکنی از روش های مختلفی استفاده میشود که به شرح زیر است:

 • فنر: رایج ترین روش بازکردن لوله استفاده از فنر است که شامل موتور و فنر می باشد. این وسیله بسیار منعطف است و درون خمیدگی های لوله به راحتی خم میشود و برای کارهای سخت لوله استفاده زیادی دارد.
 • تراکم هوا: این روش لوله بازکنی زمانی کاربرد دارد که خاک و مواد اضافی در لوله انباشته شده باشد. تراکم هوا بدین شکل شامل دستگاهی استوانه ای میباشد که با تلنبه زدن، هوای فشرده شده در دستگاه با مقدار باد مشخصی که روی گیج نمایش داده میشود وارد لوله شده و گرفتگی های آن باز می شود.

این روش معمولا برای بازگشایی چاه توالت فرنگی و سیفون توالت ایرانی است. بازگشایی لوله با تراکم هوا معمولا روشی پر سرو صدا است و چگونگی استفاده از آن مهارت کارشناس را طلب می کند.

 • تلنبه دستی: این روش یکی از پیش پا افتاده ترین روش های لوله بازکنی در اهواز است که معمولا برای بازکردن سطحی و ضعیف لوله کاربرد دارد. تلنبه دستی قطعه پلاستیک نیم دایره ای شکل است که به همراه یک دسته برای بازگشایی لوله استفاده میشود.
 • پمپ: در این روش مقداری آب داخل چاه ریخته میشود و کارشناس شروع به پمپ زدن میکند. فشار آبی که این پمپ دارد موجب میشود تا چاه توسط سیفون باز شود. این پمپ ها مواد باقی مانده و فضولات موجود در لوله و چاه را خالی کرده و توسط تانکرهای مخصوصی جمع آوری میشود، در نهایت به محلی که مورد تائید است ارجاع و تخلیه میگردد.

شایان ذکر است که برای تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله فاضلاب نیز کارشناسان مجرب اهوازی از دستگاه های زیر بهره میبرند:

 • دستگاه نشت یاب اکوستیک
 • سیستم رادیویی شبکه آب
 • دستگاه تمام دیجیتال پیکو اکوستیک
 • دستگاه اکوستیک عقربه

در نهایت توجه داشته باشید که تنها استفاده از دستگاه های تخصصی کافی نیست و مهارت کارشناس مربوطه نیز در چگونگی استفاده و عملکرد درست بسیار دارای اهمیت می باشد.

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب در اهواز

معمولا گرفتگی لوله به دلیل عوامل مختلفی منجر میشود که به شرح زیر است:

 • عدم رعایت مسائل بهداشتی مربوط به لوله های فاضلاب
 • عدم جمع آوری باقی مانده مواد غذایی از سینک ظرفشویی
 • ریختن مو در لوله حمام و …

در هر صورتی هر زمان احساس کردید که لوله فاضلاب دچار گرفتگی شده است با مرکز لوله بازکنی در اهواز تماس حاصل فرمایید و از خدمات بی نظیر ما بهره مند شوید. ولی توصیه ما به شما این است که حتی المقدور سعی کنید از گرفتگی لوله فاضلاب پیشگیری کنید.

بدین منظور می توانید برای سینک ظرفشویی از توری استفاده کنید و برای حمام و دستشویی از چاه بست بهره ببرید. چنانچه حین ظرف شستن چربی های بسیاری وارد سینک شده است در انتها حتما کمی آبجوش درون سینک بریزید تا چربی چسبیده شده به جداره لوله پاک و شسته شود.

قیمت لوله بازکنی اهواز

قیمت لوله بازکنی در اهواز معمولا شامل مصوبه ای میشود که برای هر شهری این قیمت مشخص شده میباشد. اما با این وجود عواملی هستند که ممکن است روی این قیمت تاثیر بگذارند. عوامل موثر در لوله بازکنی در اهواز عبارت است از:

 • مقدار کنده کاری در محلی که لوله گرفته است.
 • روشی که برای بازکردن لوله توسط متخصص استفاده میشود.
 • طول لوله فاضلاب به منظور فنر زدن جهت بازگشایی .
 • میزان گرفتگی لوله در دیگر طبقات و لوله کشی های ساختمان.
 • سختی و میزان شدت کار و زمان لازم برای بازگشایی لوله

مواردی که در فوق اشاره کردیم همگی جزو عواملی هستند که برای بازکردن لوله ممکن است روی قیمت آن تاثیر بگذارد و لوله بازکنی در اهواز نیز شامل استثنائات نمیشود.

این نکته حائز اهمیت است که گاهی اوقات افراد ممکن است لوله بازکنی سیار را ترجیح دهند که خدمت رسانی بدین روش با سرعت بیشتری انجام میشود. حقیقت این است که ممکن است هزینه این روش لوله بازکنی به دلیل سرعت خدمات رسانی کمی بیشتر باشد.

مشخصات بهترین لوله بازکنی کدام است؟

بهترین لوله بازکنی در اهواز باید از بهترین تجهیزات استفاده کند و همیشه نیاز و رضایت مشتریان را در اولویت کار خود قرار دهد. همچنین خدمات متنوعی را برای لایه روبی، رفع نم آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی، تخلیه چاه، رفع ترکیدگی و تعویض قطعات ارائه دهد. خدمات لوله بازکنی در اهواز با مجهز بودن به بهترین دستگاه ها و حاذق ترین کارشناسان آماده خدمت رسانی به شما همشهریان می باشد.

لازم به ذکر است لوله بازکنی در اهواز به صورت شبانه روزی و 24 ساعته نیز خدمت رسانی را دریغ نکرده است و در تمامی نقاط دارای نیرو میباشد. بهترین لوله بازکنی در اهواز دارای مشخصات دیگری نیز چون:

 • ضمانت کار
 • ساعات کاری منعطف
 • خدمات بدون کثیف کاری
 • داشتن سرعت عمل بالا
 • داشتن مهارت کافی کارکنان
 • تشخیص انتخاب روش مناسب برای بازکردن لوله
 • و سرویس دهی در تمامی مناطق اهواز می باشد.

گرفتگی لوله فاضلاب اتفاقی است که ممکن است در هر ساختمانی رخ دهد و امری طبیعی می باشد. البته لازم است بدانید این اتفاق فقط مختص به ساختمان مسکونی نمیشود و میتواند در هرجایی اتفاق بیفتد. کاری که شما باید در چنین مواقعی انجام دهید این است که کار را به کارشناس مجرب بسپارید.

لوله باز کنی در اهواز با سابقه درخشانی و تجربه طولانی مدتی که دارد در زمینه خدمات لوله کشی و نشت یابی آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد. همچنین این مجموعه با دارا بودن کادری مجرب و اعزام به محل در سریع ترین زمان ممکن توانسته رضایت مشتریان عزیز را جلب نماید، پس هر زمان نیاز به بازکردن لوله بود کافیست با مرکز لوله بازکنی در اهواز تماس حاصل فرمایید.

لوله بازکنی اهواز گلستان

محله گلستان اهواز یکی ازمحله های قدیمی این شهر است که اماکن مهمی نیز در آن وجود دارد به همین خاطر جمعیت نسبتا زیادی در این محله وجود دارد. جمعیت زیاد هم یکی از عواملی است که باعث می شود نیروی خدماتی از جمله لوله بازکنی در گلستان اهواز  زیاد وجود داشته باشد.

متخصصین ما در محله گلستان اهواز نیز حضور فعالی دارند و در زمان کمی میتواند به محل شما برسند و مشکلاتی را که برای شما به وجود امده است را برطرف کنند.

درحال حاضراین محله گلستان اهواز بسیار گسترش پیدا کرده و شامل چندین محله می‌باشد از جمله شهرک دانشگاه، فرهنگ شهر، کوی مجاهد، شهید محلاتی، فازهای ۱ و ۲ گروه ملی، شهرک برق، کوی ۲۲ بهمن، کوی سعدی، کوی بوستان و گیت بوستان.  در هر نقطه ای از گلستان اهواز باشید نیروهای متخصص خدمات یابی سریع میتوانند مشکل شما را حل کنند.

این محله را میتوان جز محله های مهم اهواز به شمار آورد. وجود اماکن مهم در این محله نیز گواهی بر اثبات حرف ماست.

از جمله اماکن مهم میتوان به این موارد اشاره کرد.

 • دانشگاه علوم پزشکی (جندی شاپور)، دانشگاه شهید چمران و دانشگاه آزاد اسلامی در این محله قرار دارد.
 • بیمارستان گلستان اهواز : یکی از مهم ترین بیمارستان اهواز که بیمارستانی آموزشی است و در سال 1349 تاسیس شد.
 • پل پنجم : این پل به خاطر کاهش ترافیک در این منطقه از اهواز در سال 75 احداث شد که نشان از تراکم جمعیت در این محله از شهر دارد.

لوله بازکنی اهواز زیتون

زیتون کارمندی در قسمت شمال شرقی رود کارون قرار دارد این محله توسط شرکت نفت برای کارمندان خود ایجاد شد و چون محله ای دیگر با این نام وجود داشت برای اینکه تفاوتی بین این دو محله باشد آن را زیتون کارمندی نام گذاری کردند و دیگری را زیتون کارگری نام گذاری کردند.

در محله زیتون کارمندی اهواز خانه های جدید و نوساز تعداد زیادی وجود دارد و خانه های قدیمی شرکت نفت به تعداد کمی در این محله وجود دارد این خانه های قدیمی در نیاز بیشتری به لوله بازکنی در زیتون اهواز دارند.

این محله نیز مانند محله های دیگر اماکن مهمی دارد که نیاز به لوله باز کنی در اهواز پیدا می کنند. اماکنی مانند مسجد های امام علی(ع)، مسجد حضرت رسول (ص)، مسجد ابوذر،  مراکز تجاری ، مراکز تفریحی و…

شما هم اگر در محله های زیتون کارمندی و کارگری اهواز هستید و به لوله بازکنی نیاز داشتید حتما با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنیم.

لوله بازکنی اهواز کیان پارس

کیان پارس یکی از مناطق لاکچری و مرفه  اهواز محسوب میشود. همجواری کیان پارس اهواز با رودکارونه باعث شده است که نیاز به لوله بازکنی در کیان پارس اهواز بیشتر از برخی مناطق شهر اهواز حس شود. لوله های بازکن های مجرب سایت خدمات یابی که به شما معرفی میکنیم به بهترین شکل کارهای شما را در این منطقه میتوانند انجام دهند.

در هر ساعتی از شبانه روز که نیاز به لوله بازکنی در اهواز داشتید میتوانید به سایت خدمات یابی مراجعه کنید و از شماره تلفتن های کارشناسان که ما برای لولوه بازکنی و تخلیه چاه در سایت خدمات یابی قراردادیم استفاده کنید.

از جمله مناطق جالب در منتطقه کیان پارس اهواز میتوان به پل طبیعت اشاره کرد که پارک لاله و پارک ساحلی اهواز را به هم وصل میکند. وجود پاساژها و مراکز خرید متعدد در کیان پارس اهواز تعداد افراد این منطقه را افزایش میدهد و ممکن است که این جمعیت دلیل گرفتگی های متعدد لوله های این منطقه باشد.

لوله بازکنی در لشکر آباد اهواز

لوله بازکنی در لشکر آباد اهواز

لوله بازکنی یکی از خدمات مهم در زمینه تعمیر و نگهداری سیستم های آب و فاضلاب است. در  شهر اهواز، منطقه‌ای که با مشکلات مختلفی در زمینه تخلیه و تصفیه فاضلاب مواجه است، لوله بازکنی اهمیت خاصی پیدا می‌کند. یکی از مناطقی که  زیاد نیاز به این خدمات دارد، منطقه لشکر آباد  اهواز است.

مشکلات لشکر آباد اهواز در زمینه لوله بازکنی

1. تخلیه ناصحیح فاضلاب: برخی از مناطق لشکر آباد با مشکلات جدی در تخلیه صحیح فاضلاب روبه‌رو هستند. گرفتگی لوله‌های فاضلاب می‌تواند باعث گسترش بوی بدبو و بهداشتی شدن مناطق مختلف شود.

2. آسیب به ساختارهای عمرانی: انسداد لوله‌های فاضلاب باعث آسیب به ساختمان‌ها و زیرساخت‌های عمرانی می‌شود. اگر لوله‌ها به موقع باز نشوند، ممکن است خسارات مالی جدی به عنوان نتیجه داشته باشند.

خدمات لوله بازکنی در لشکر آباد اهواز

برای حل مشکلات مربوط به لوله‌های فاضلاب در منطقه لشکر آباد اهواز، متخصصان و شرکت‌هایی که در زمینه لوله بازکنی فعالیت می‌کنند، انجام می‌دهند. این خدمات شامل موارد زیر می‌شوند:

1. پاکسازی لوله‌های فاضلاب: این خدمات شامل پاکسازی گرفتگی ها و رسوبات در لوله‌های فاضلاب می‌شود تا جریان صحیح فاضلاب به حالت اولیه بازگردد.

2. تعمیر و تعویض لوله‌ها: در مواردی که لوله‌ها به خوبی تعمیر نشوند، لازم است تعمیرات جزئی یا تعویض لوله‌ها صورت گیرد.

3. استفاده از تجهیزات مدرن: تجهیزات مدرنی که برای لوله بازکنی استفاده می‌شوند، به افزایش کارایی و کاهش آسیب به لوله‌ها کمک می‌کنند.

4. پیشگیری از انسدادهای آینده: پس از بازکردن لوله‌ها، اقداماتی انجام می‌شود تا انسدادهای آینده جلوگیری شود، مانند استفاده از مواد شیمیایی پاکسازی کننده و رفع عوامل موجب انسداد.

لوله بازکنی در لشکر آباد اهواز یک خدمت حیاتی است که به بهبود شرایط بهداشتی و زیرساخت‌های عمرانی در این منطقه کمک می‌کند. برای حفظ سلامت و راحتی ساکنان، اجرای منظم این خدمات ضروری است.

 • نشت یاب آب در اهواز
 • شماره گرفتگی فاضلاب اهواز
 • شماره تلفن تخلیه چاه اهواز
 • شماره تلفن نشت یاب در اهواز

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

10 پاسخ

 1. من که راضی بودم خدا خیر شون بده هزینه شون نسبت به بقیه لوله بازکنی های اهواز که تماس گرفته بودیم پایین تر بود

 2. سلام دست تون درد نکنه کسی که اومد خونه ما خیلی خوش اخلاق بودن و تخفیف خوبی به ما دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *